атоДо депутата Херсонської обласної ради Євгена Рищука звернулися учасники комунального некомерційного соціального підприємства «Оберіг» Херсонської облради. 
Питання стосувалося часткової чи повної компенсації вартості пам’ятників, які були встановлені сім’ями загиблих воїнів в Олешківському районі. Все це - родини солдат, які загинули в зоні проведення АТО на Сході України. З відповідним листом до Євгена Миколайовича звернувся директор КНСП Оберіг О. Русин (на фото).
 
звернення ато
 
Відреагувавши на звернення, Євген Миколайович надіслав вже власні листи до керівництва Олешківського району - райради та РДА з проханням розглянути можливість надання фінансової підтримки для кожної родини, яка встановлювала пам’ятник за власні кошти, сумою не менше ніж 10 тис. гривень.
- Звернувся до голови Олешківської РДА та голови Олешківської районної ради з проханням вирішити питання часткової компенсації вартості пам`ятників загиблим воїнам Олешківського району в АТО. Я впевнений, що ми зможемо вирішити це питання, - відзначає Євген Рищук.