pojejaВ зв’язку з настанням сирої,вологої погоди та пониженням температури повітря згідно наказу по підприємству №57 від 19.11.2018 року з 19 листопада 2018 року пожежонебезпечний період закрито.

Під час пожежонебезпечного періоду 2018 року було проведено ряд профілактичних протипожежних заходів:

- влаштовано 2 км. мінералізованих смуг;

- проведено догляд за мінералізованими смугами в кількості 922 км.;

- перекрито 9 позапланових доріг;

- виготовлено та встановлено 9 аншлагів наглядної агітації;

- проведено 55 лекцій та бесід з відвідувачами лісових масивів на теми: «Лісова пожежа та фактори виникнення лісових пожеж», «Протипожежні вимоги на території лісового фонду України», «Збережемо ліс від пожеж разом», «Бережіть ліс від вогню». Роздано 300 листівок друкованої продукції по «Правилах пожежної безпеки в лісах України». В засобах масової інформації опубліковано 14 виступів.

- проведено 43 рейди по виявленню порушників «Правил пожежної безпеки в лісах України» під час яких виявлено 7 порушників, які притягнені до адміністративної відповідальності по ст. 77 КУпАП. Накладено та сплачено добровільно штрафів на суму 595 грн.

Протягом пожежонебезпечного періоду 2018 року на території Дослідного лісництва ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА» працівниками лісової охорони виявлено та ліквідовано 5 пожеж на площі 0,66 га. Працівники ДСНС приймали участь у гасінні трьох пожеж. Орієнтовні збитки склали 8800 грн. Причини виникнення пожеж – з вини населення - 4, від грози -1. По 4 випадках пожеж матеріали направленні до правоохоронних органів для встановлення винуватців.

Адміністрація ДП «Степовий філіал УкрНДІЛГА»