stattya122 листопада у соціально-психологічному тренінговому центрі Олешківської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості старшим офіцером майором Сергієм Ящишиним Південного відділення комплектування імідже­во-видавничого центру Нацгвардії України провів міні-ярмарок вакансій для безробітніх та шукачів роботи.
Національна гвардія України є військовим формуванням з правоохоронними функціями, що входить до системи Міністерства внутрішніх справ Украї­ни. Його призначення – виконання завдань із захисту та охорони життя, прав, свобод і законних інтересів громадян, суспільства і держави від злочинних та інших протиправних посягань, охорони громадського порядку та забезпечення громадської безпеки, а також у взаємодії з правоохоронними органами – із забезпечення державної безпеки і захисту державного кордону, припинення терористичної діяльності, діяльності незаконних воєнізованих або збройних формувань (груп), терористичних організацій, організованих груп та злочинних організацій.
Запропоновані актуальні ва­кансії Національної гвардії України зацікавили учасників заходу, та на поставленні питання старший офіцер майор Сергій Ящишин із задоволенням відповідав.
Провідний фахівець з профорієнтації Васильєва К.Ю.