46925617 2285048201551572 8702258745683476480 nКоманда Благодійного Фонду Євгена Рищука розпочала цього тижня вівторок з добра. Дитячий ляльковий театр «Капітошка», що діє в Палаці культури Новомиколаївки Скадовського району, отримав омріяний подарунок - ноутбук для музичного супроводу вистав. Відтепер 16 юних артистів, віком від 5 до 16 років, які завдяки власному ентузіазму та підтримці громади виготовляли ляльки, декорації та ширму, матимуть ще й належне технічне оснащення.

 

«Сьогодні, коли Україна вперше святкує Всеукраїнський День добрих справ, ми свій робочий день розпочали в Новомиколаївському будинку культури, де відбулося відкриття дитячого театрального сезону. Діти зібрали у залі аншлаг. Я щиро вдячний голові сільської ради Євгенії Глєбовій та її команді, які зробили цей ранок незабутнім. Хочу побажати всім жителям Херсонщини: робіть добрі справи і життя буде кращим!», - зазначив заступник голови Херсонської ОДА, депутат обласної ради та голова однойменного Благодійного фонду Євген Рищук.

#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ, який вперше відбувся 27 листопада. У 2018 році Україна офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Щороку у понад 150 країнах світу мільйони людей у вівторок, після Дня подяки (традиційне свято США та Канади), влаштовують акції на користь благодійних організацій, розповідають про це в соціальних мережах і закликають робити добрі справи. Взяти участь у Щедрому Вівторку міг кожен охочий: представники бізнесу та благодійних організацій, школи і університети, магазини і кафе. Не існує жодних мінімальних вимог або обмежень щодо добрих справ. Учасники руху отримують доступ до успішних світових практик на сайті givingtuesday.org.ua і консультації з питань ефективної благодійності.

Власна інформація