1543217855 b3307247Як гадаєте, якщо прямо зараз, коли ще в досить багатьох квартирах холодно, коли здорожчали світло, газ, продукти харчування, запитати: «Чи задоволені ви діями влади?», то яку відповідь отримаємо? Звичайно, отримаємо негатив, почуємо, як влада обкрадає людей, як знущається з люду...

 

Але суть зараз не про те. Нас цікавить, чому так виходить?

Аби могли відповісти собі чесно - хочемо навести приклад, дуже актуальний для багатьох людей, що живуть у селі...

Наразі це та категорія людей, яку найпростіше обдурити, обікрасти. Бо в них є те єдине, що залишилось - земля!

Виявляється, що сьогодні, навіть колись шановані і небідні люди можуть переступити через край.

Через край розуміння до ближнього, здоровий глузд, співчуття.

Ситуація така - село Новокам'янка Каховського району. Люди, з котрими ми спілкувалися, здають землю в оренду не перший рік сільгосппідприємству «Гаван». І до 2020 року, мають відповідний договір. Але нещодавно з десяток пайщиків заявили, що гроші отримувати вони особисто не будуть, бо підписали довіреність з іншою особою. Як з’ясувалося, «іншою» особою виявився конкурент підприємства «Гаван» пан Помазнюк, керівник сільгосппідприємства « Акант» та його представниця, колишня директорка сільської школи. 

Здавалося б, нічого такого, для виправдовування можна навіть назвати конкуренцією, хоча й не дуже чесною... 

Але справа навіть не в конкуренції...

Справа в тому, яким чином Помазнюк діє... 

Пан Помазнюк гордо представляється депутатом Херсонської обласної ради від БПП (пам’ятаєте, ми почали з невдоволення від дій влади). Так от, він по довіреності має чужому пайщику просто «передавати» гроші! Ви в це повірите? Ні, ми не повірили, ми запитали у людей. Виявилось, при тому, що в «Гаван» ніхто ані з цих людей, ані по довіреності гроші не отримав, самі ж пайщики не приховують: вони вже отримали гроші від Помазнюка! 

Більшість із них залякана, вони бояться брати свої власні кошти. Виявляється, домовленість була така: ми вам гроші - ви нам довіреність!

Ми намагалися дізнатися про причини такої поведінки людей. 

Те, що з’ясували - вразило до глибини душі - людям вручали кошти на лікарняному ліжку! 

Як гадаєте, пан Помазнюк це робить по доброті душевній?

Яскраво видно, що - НІ! Він свідомо порушує закон, аби в подальшому шантажувати людину коштами, і зрештою змушувати розривати законний договір! Ви говорите про злочинні рейдерські захвати? Ви говорите, що влада безчинствує та знущається над людьми? Шановні, у влади є прізвища! І є прізвища у тих, хто порушує закон! Та й сам Помазнюк признається, бути чесним важко, коли на кону великі гроші. До речі, в декларації Помазнюка дохід з мінімальної зарплатні, а от готівку показує в сотнях тисяч долларів!

І запитання на останок: «Ви справді вважаєте, що такі "помазнюки" при владі будуть чесними перед вами, коли вони відкрито використовують ваші стресові ситуації?» Запам’ятайте: людиною в стресі керували легко, і обкрадати теж, до нитки!

 Джерело: ХерсонОнлайн