Dobra sprava u podarunokСлужба у справах дітей Олешківської РДА повідомляє про проведення благодійної акції «Добра справа у подарунок» для дітей сиріт.
Умови акції досить прості. Служба обрала діток, які залишились без батьків і потребують допомоги суспільства. Поспілкувавшись з опікунами, працівники служби дізналися про вподобання та хобі дітей. Небайдужим людям пропонують долучитись та придбати подарунки до Дня святого Миколая. Про це повідомляють у соцмережі.
Якщо у людини є бажання допомогти, то через соцмережу чи Службу в справах дітей РДА (керівник Тетяна Лушнікова) можна обрати, якій саме дитині ви бажаєте зробити подарунок, поцікавитись чим саме займається дитина. Потім придбати подарунок (благодійник може підписати його чи залишитись анонімним) та вручити його дитині. Вручити можна або передавши представнику Служби у справах дітей, або самостійно, 19 грудня під час відкриття головної новорічної ялинки району на центральній площі міста Олешки.
Організатори акції зазначають, що грошові кошти (готівка чи безготівкові операції) не приймаються. Дуже важливо, щоб це були подарунки, придбані власними руками самими благодійниками.