griby За жовтень 2018 року до реанімаційних відділень лікувальних закладів, що розташовані на території м. Херсон в важкому стані потрапило 4 особи з симптомами харчових отруєнь через вживання грибів. Дана ситуація викликає занепокоєння, тому вкотре Держпродспоживслужба інформує громадян про гриби та їх небезпеку.

 

Гриби – це дарунок лісу, у їхньому складі знаходиться велика кількість білків, вуглеводів, деякі вітаміни. Вони містять багато мінеральних речовин. Але, збираючи чи купуючи гриби, навіть досвідчений грибник повинен бути уважним і обережним, адже нерідко знайомий гриб може виявитися отруйним.

Та як відрізнити отруйні гриби від їстівних? Є тільки один абсолютно надійний спосіб – треба їх знати.

Найнебезпечніший гриб – бліда поганка. Всі поганки мають тонку ніжку з «комірцем» і бульбоподібним потовщенням біля основи.

Бліду поганку легко сплутати з печерицями. У печериці під капелюшком повинні бути рожеві або коричневі пластинки, у поганки – білі. Якщо надломити гриб, колір м’якоті у поганки не зміниться, а у їстівного – почервоніє або пожовтіє.

Несправжні лисички схожі на лисички їстівні, але їхні шапки рівні, червонувато-помаранчеві, а не світло-жовті, як у їстівних. Із надламаної шапки несправжньої лисички виділяє­ться білий сік.

Збираючи опеньки, уважно оглядайте їхні ніжки. У їстівних опеньків на ніжці є кільце з плівки, а в несправжніх такої плівки немає і пластинки під шапкою мають зеленуватий колір.

Мухомор легко розпізнати за яскраво-червоною з білими плямами шапкою. Іноді зустрічаються сірі мухомори. Щоб не отруїтися грибами, будьте уважні, коли їх збираєте.

Головне управління Держ­продспоживслужби в Хе­рсон­ській області вкотре наголошує, слід пам’ятати про декілька правил, щоб уникнути отруєння грибами:

- не купувати на стихійних ринках;

- уважно оглядати гриби, якщо виникають найменші сумніви – відмовитися від їх споживання;

- відмовитися від споживання дикорослих грибів, замінити їх грибами, що вирощують штучно, бо вони підлягають контролю;

- не збирати занадто молоді чи старі гриби, їх легко переплутати з отруйними;

- не збирати гриби поблизу трас, підприємств, забруднених територій. Гриби вбирають в себе отруйні речовини, в тому числі важкі метали;

- збирати лише добре знайомі гриби;

- не збирати гриби в посушливу погоду, у цей час гриб пересихає, віддаючи вологу, і збільшує концентрацію токсинів;

- ніколи не куштувати сирі гриби;

- готувати гриби протягом першої доби після збирання;

- варити гриби не менше трьох разів, щоразу в свіжій підсоленій воді протягом 30 хвилин;

- зберігати страви з грибами в холодильнику в емальованому посуді не більше доби.

Будь ласка, прислухайтесь до вищевказаних порад, а у разі виявлення перших ознак харчового отруєння (слабкість, підвищення температури тіла, біль в животі, нудота, пронос тощо) не займайтесь самолікуванням, терміново зверніться до найближчої лікувальної установи.