ПДФОЗа січень - жовтень 2018 року платники податків Херсонщини перерахували до зведеного бюджету 2847,3 млн. грн. податку на доходи фізичних осіб. Сума сплаченого податку на 516,3 млн. грн. або 22 відс. перевищує минулорічний показник. Податок на доходи фізичних осіб традиційно залишається рекордсменом у наповненні зведеного бюджету області та складає 47,8 відс. від загальних надходжень.
Бюджети місцевих громад Херсонської області отримали 2117,3 млн. грн., - а це 74,4 відс. зібраного податку, який є основним джерелом надходження місцевих бюджетів. Окрім того, понад чверть сплаченого податку на доходи фізичних осіб, а саме 730 млн. грн. - спрямовано до державної казни. Про це інформує прес-служба управління.
На фактори зростання надходжень податку на доходи фізичних осіб суттєво впливає активна детінізація  трудових відносин в нашій області та зацікавленість територіальних громад у зростанні фінансового забезпечення, спрямованого на вирішення соціальних програм кожного населеного пункту Херсонщини.