гроші з бюджетуСолонцівська сільрада Олешківського району отримала1 млн. 39 тис. гривень сплаченого податку на землю ( відбулось погашення податкового боргу).
Про це у соцмережі повідомляє голова місцевої РДА Олена Кравченко-Скалозуб.
«Як результат співпраці виконавчої влади Олешшя та бізнес середовища, «збиткова» Солонцівська сільська рада вчора на своїх рахунках побачила 1 млн. 39 тис. гривень сплаченого податку на землю ( відбулось погашення податкового боргу). Річний бюджет сільради на 2018 рік складає близько 0,3 млн. грн., отже солончани отримали коштів як ще три річних бюджети. Тепер найголовніше використати їх з користю для кожного члена громади», - йдеться у повідомленні.
Нагадаємо, під час останньої чергової сесії райради, Солонцям виділили кошти на оплату праці апарату сільради, адже там працівники сиділи без зарплати вже довгий час. Наявність подібних боржників постійно робить Солонці – дотаційним населеним пунктом. І, як повідомляє голова сільради Юрій Солдатов:
- Ми постійно просимо додаткові кошти у районних депутатів, адже не маємо змогли навіть заплатити кошти апарату сільради. Нам треба об’єднуватися з Олешками, але там не поспішають приймати рішення щодо децентралізації.