invaХерсонський регіональний центр «Інваспорт» продовжує проводи спортивні змагання присвячені 25 річниці створення Центру. Такі змагання пройшли в Генічеську, Олешках, Білозерці, Херсоні, а 26 жовтня керівництво Центру провело змагання з настільного тенісу, бочі, легкої атлетики, шахів і шашок в Каховському геріатричному центрі. 
Метою заходів є залучення якомога більше дітей і дорослих осіб з інвалідністю до спорту, пропаганда дефлімпійського і паралімпійського руху на Херсонщині, розповісти спортсменам про історію «Інваспорту». Відкрив змагання головний фахівець центру В.Абрамов, який розповів про історію «Інваспорту» в Україні. Останнім видом змагань були шахи і шашки переможцями стали: Захаров К., Смашков А., Мельнищук А., Кульбіаєв О. В легкій атлетиці перемогли: Кудрявцев В., Зарицький Н., Міхієнко А. В настільному тенісі першими були: Подоляко В., Лещинський А., Матко Д. В бочі медалі і дипломи вибороли: Жупина А., Ульченко І., Штерь І.
В.о. начальника ХРЦ «Інваспорт» Борис Григорович Кедровський підбив підсумки змагань, нагородив переможців медалями «Інваспорту», вручив дипломи і солодкі призи.
Головні святкування Центру призначені на 30 листопада.
inva1