zmagan1В рамках святкування 25-річчя з Дня заснування Херсонського регіонального центру «Інваспорт» відбувся заключний етап змагань серед дітей з інвалідністю.

 

Цього разу майданчиком для турніру стала Олешківська спеціальна ЗОШ І-ІІІ ступенів. Вид спорту, в якому змагалися діти – це легка атлетика. Так, старша та молодша вікова групи показали свої вміння у 4 видах спорту - штовханні ядра, бігу на 30 метрів, стрибках у довжину з місця та метанні мяча. Про результати змагань повідомила Заслужений майстер спорту України та міжнародного класу, триразова срібна Паралімпійська чемпіонка, почесний громадянин міста Олешки, фахівець з реабілітації Центру «Інваспорт» Вікторія Кравченко.

zmagan2

zmagan3

«У старшій групі перемогу здобули Максим Молотков, Максим Любарський, Рустам Дербіжов, Іван Федурко, Артур Семенов. У молодшій групі відзначилися Малина Альошина, Сергій Юрченко, Ігор Граб, Володимир Іванов, Діана Василенко, Ілля Чернишов. Всіх призерів змагань було нагороджено почесними грамотами та медалями», - повідомила Вікторія Кравченко.

Власна інформація