gaz2З 1 листопада 2018 року ціна на газ для населення становитиме 8550 гривень за 1000 кубічних метрів. Про це заявив Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

З 1 листопада ціна на газ для населення в Україні зросте на 23,5%. Відповідне рішення прийняли на екстреному засіданні Кабінету міністрів України.

- Проект постанови покладає спеціальні обов'язки на НАК «Нафтогаз України» продавати з 1 листопада 2018 року постачальникам газу населенню газ за ціною 8550 гривень за тисячу кубометрів, – пояснив суть рішення уряду міністр енергетики Ігор Насалик.

Отже, з 1 листопада ціна на газ для населення складе 8550 гривень за тисячу кубометрів. Зараз населення купляє блакитне паливо за ціною 6,96 гривні за кубічний метр.

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України продовжив дію Положення про покладення спеціальних зобов'язань на суб'єктів ринку природного газу для забезпечення суспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу до 18 жовтня, тим самим залишивши незмінною ціну на газ для населення.

Власна інформація