Spivzasnovnytsya 22Batky SOS22 pro finansovu zvitnist shkil yak pravylno zdavaty groshi i chomu vazhlyvi finansova avtonomiyaЗ 1 січня 2019 року всі навчальні заклади Олешківського району стануть окремими юридичними особами, що набувають статусу розпорядників коштів. Відповідне розпорядження голови РДА – Олени Кравченко-Скалозуб було підписане минулого тижня. Про це повідомляє голова РДА у мережі Інтернет.
«Такі дії – невідкладна реак­ція на кризову ситуацію, що склалася в системі бюджетних закупівель сфери освіти району. На сьогоднішній день в школи та позашкільні установи закуплено від сили третину необ­хідних меблів, кухонного приладдя, дидактичних матеріалів та комп'ютерної техніки. Хоча кошти на це були спрямовані ще півроку тому.
Крім цього, доводиться констатувати абсолютне фіаско в питанні забезпечення системи освіти району твердим паливом. Опалювальний сезон стартує, а торги на покупку вугілля не проведені.
Всі зазначені провали - сфера відповідальності районного центру по обслуговуванню установ і закладів освіти та особисто його керівника Миколи Литвиненка. Саме його фахівці за договорами зі школами, ДЮСШ, центром творчості та іншими юрособами проводять всі бухгалтерські операції з купівлі того чи іншого інвентарю, нарахування зарплати педагогам та інше», - повідомляє Олена Валентинівна.