5b7295e46a58cГоловне управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі повідомляє: 10.10.2018 для обговорення оприлюднено законопроект «Про внесення змін до статті 291 Податкового кодексу Укаїни щодо сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування».

 

Нововведенням пропонується встановити, що суб’єкти господарювання, які станом на 1 січня базового (звітного) року мають недоїмку з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, не можуть бути платниками єдиного податку першої-третьої та четвертої груп. Ці норми будуть прописані в нових пп. 291.5.9 та пп. 291.5-1.4 ПКУ.

У разі прийняття цей Закон набере чинності з першого числа місяця, наступного за місяцем його опублікування.

Важливо нагадати: Перелік документів, необхідних для укладення договору про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування, передбачений пп. 1 п. 2 розділу V Інструкції №449.

Всі платники, які мають право на добровільну сплату ЄСВ, подають до фіскальних органів за місцем проживання:

заяву про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування або про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування (одноразова сплата єдиного внеску) за формою згідно з додатком 3 до Інструкції №449;

  • копію трудової книжки (за наявності);
  • виписку з системи персоніфікованого обліку (ОК-5);
  • копію документа, що посвідчує особу.

 

Прес-служба Головного управління

ДФС у Херсонській області,

Автономній Республіці Крим та

м. Севастополі