bibliotekaСвято, – це завжди багато щирих, вірних друзів, це теплі слова вітань. Не виняток і наше професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек.

 

28 вересня у малій залі КЗ Олешківський центр культури та дозвілля зібралися колеги, партнери, друзі Комунального закладу Олешківська цент­ральна районна бібліотека Олешківської районної ради.

Теплими словами працівників бібліотек міста та району привітали представники органів влади.

У своїх виступах гості відзначили кропітку працю та високу місію бібліотекаря: виховувати грамотного читача, навчити його орієнтуватися у потоці інформації, уміло користуватися ресурсами та послугами бібліотеки та нагородили кращих працівників бібліотек грамотами та подяками.

В.о. директора КЗ «Олешківська центральна районна бібліотека» Сергєєва Галина Олексіївна привітала колежанок зі святом. Для кожної з них бібліотека – це величезна частка їхнього життя. Наші бібліотекарі своїм ентузіазмом, любов’ю до друкованого слова виховали не одне покоління освічених людей. Галина Олексіївна висловила велику подяку керівництву району та міста за допомогу та опіку над бібліотечними закладами нашого краю.

Сьогодні Центральна район­на бібліотека – це заклад, який успішно працює над реалізацією районних, обласних та всеукраїнських проектів, популяризує книгу, читання, є провідником у світ інформації.

Але цих здобутків не було б без допомоги партнерів та друзів бібліотеки.

Приємно отримувати привітання та відзнаки. Але не менш приємно дякувати за співпрацю своїм колегам-культармійцям, спонсорам, партнерам, активним читачам, друзям бібліотеки.

Ямпольська Любов Іванівна, заступник директора КЗ ОЦРБ щиро подякувала тим, з ким колектив Олешківської центральної районної бібліотеки тісно і плідно співпрацює: Рищуку Євгену Миколайовичу, депутату Херсонської обласної ради, Акімовій Тамарі Михайлівні, помічнику-консультан­ту депутата обласної ради Рищука Є.М., колективам КЗ «Олешківський центр культури ім. Т.Г.Шевченка, КЗ «Олешківська дитяча музична школа», КЗ «Олешківський краєзнавчий музей», колективам закладів освіти (КЗ «Олешківський методичний кабінет», Олешківська гімназія, Олешківська ЗСШ І-ІІІ ст. №2), колективу КЗ «Бібліо­теки Олешківської міської ради», Олешківської філії Хе­рсонського обласного центру зайнятості, колективу Олешківського районного територіального центру соціального обслуговування, бібліотекарю Олешківського професійного ліцею.

Сучасна бібліотека - це не тільки сховище літератури. Це цілий світ, відкритий кожному, хто любить книгу. Найбільше чим пишається бібліотека нині – це наші читачі. І у переддень Всеукраїнського дня бібліотек відзначили найкращих читачів-переможців районного етапу І Всеукраїнського конкурсу «Лідер читання», учениць Олешківської ЗСШ І-ІІІ ст. №2 Бірюк Вікторію та Пишняк Карину.

У цей день на адресу колективу КЗ ОЦРБ звучало багато теплих вітальних слів та подарунків.

Акімова Тамара Михайлівна, помічник-консультант депутата Херсонської обласної ради Рищука Євгена Миколайовича привітала бібліотечних працівників зі святом та вручила подарунок – 35 чашок від Благодійного фонду Євгена Рищука для проведення районних заходів для дітей.

Святковий настрій для всіх присутніх створили цікавою концертною програмою працівники комунального закладу «Олешківський районний центр культури та дозвілля ім. Т.Г.Шевченка» та КЗ «Олешківська дитяча музична школа» Олешківської районної ради.

Жодне святкування Все­українського дня бібліотек в КЗ Олешківська центральна районна бібліотека не проходить без цікавих акцій. Ось і 28 вересня бібліотекарі вийшли на площу міста з акцією «Бібліотека – твоє вікно у світ», щоб поспілкуватися з олешківчанами про їх літературні вподобання.

Справжньою родзинкою свя­та став поетичний Олімп «В гостях у Евтерпи – музи ліричної поезії» та майстер-клас «Декламувати вірші – справа непроста, але ж ти спробуй!..». Разом з Евтерпою діти підбирали влучні рими до слів, вчилися складати віршики.

Читач для бібліотеки завжди дорогий і шановний гість. Юним читайликам представлено яскраві виставки книжкових новинок «Ми любимо читати» та «Пригоди на зеленій галявині», проведено святкову вікторину. А для тих, у кого рученята не люблять сидіти без діла, біб­ліотекарі запропонували взяти участь у майстер-класі «Веселі закладинки». Діти з великим задоволенням та захопленням вчилися виготовляти закладинки у техніці орігамі. Поробки вийшли різними-яскравими та кумедними. Цей майстер-клас нагадав дітям, що книжку треба шанувати і бережливо з нею поводитися. А в цьому нашим гостям допоможуть власноруч зроблені веселі закладинки!

У час новітніх технологій біб­ліотека змінюється, трансформується.

Девіз 2018 року – «Бібліотек@ – все тут, всі тут!». Будемо працювати так, щоб бібліотеки і читачі були завжди!

Олешківська цент­ральна районна бібліотека

Олешківської районної ради