bayanВ селі Раденськ при раді ветеранів вже 10 років працює клуб дозвілля для людей похилого віку «Ветеран», девіз якого: «Хоч скроні наші посивіли, але душа ще молода». Тут збираю­ться пенсіонери, щоб поспілкуватися, відпочити душею, зарядитися оптимізмом і позитивом. На зустрічах ми спілкуємося, співаємо пісні, читаємо вірші та гуморески, обговорюємо різні цікаві і повчальні історії, ділимося кулінарними рецептами, допомагаємо один одному побороти душевні та тілесні недуги, підтримуємо один одного. Наші зустрічі – це бальзам для душі.

 

Вже стало традицією нашого клубу проведення святкових вогників до свят 8 Березня, Дня матері, Дня людей похилого віку, новорічних та Різдвяних.

1 жовтня в приміщенні Раденського СБК ми провели святковий вогник, присвячений Дню людей похилого віку, на який зібралося багато гостей. Це ті люди, які зберігають в душі бадьорість та оптимізм. Кожен із присутніх мав можливість заспівати пісню, розказати вірш, гумореску, веселу історію із свого дитинства та юності, і отримати за свій виступ подарунки, які придбані за кошти Раденської сільської ради. Всі були дуже вдячні нашій голові сільської ради Кравченко Олені Вікторівні за привітання. Був гарний концерт за участі фольклорного колективу «Золоте гроно». Особливо запальними як завжди були виступи наших найстарших учасниць художньої самодіяльності – Стародуб Катерини Микитівни та Долганової Варвари Василівни. Не дивлячись на їх поважний вік вони зберігають бадьорість духу та оптимізм.

Всім присутнім дуже сподобалося свято. Від старості нікуди не дінешся - закон природи. Але прихід старості можливо сповільнити. Головне – зберігати позитив. І ми цього дотримуємося. Ми не старіємо і не здаємося.

Шановні раденчани, запрошуємо всіх бажаючих до нашого клубу дозвілля. Зупинимо плин часу.

Керівник клубу дозвілля «Ветеран» Т.В.Бугаєнко