DSC08233 16 жовтня батьківський та учнівський колектив 1 класу чудово провели час у кінному клубі «Grand Prix». Батьки 1 класу висловлюють глибоку вдячність депутату Олешківської районної ради, голові СФГ «ВОСХОД» Пунгіну Віктору Олександровичу за надану спонсорську допомогу та організацію екскурсії.

Батьки та діти активно відпочили: каталися на конях та човні, відвідали зоопарк на території клубу, і отримали неймовірне задоволення від прогулянки та відпочинку на дитячому майданчику. Батьки гарно провели час поряд з дітьми: грали у футбол та волейбол. Одним словом отримали «море» позитивних емоцій.

Дякуємо Віктору Олександровичу за можливість відпочити класною сім’єю та ті позитивні емоції, які ми отримали. Такі поїздки дуже гарно згуртовують батьківський та учнівський колектив, надихають на створення нового і прекрасного.

Також слова подяки хочеться висловити депутату Ювілейної ОТГ, голові ФГ «Санрайс», шефу 1 класу Ювілейнівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Пунгіну Олександру Вікторовичу, який організував для діточок харчування в піццерії та солодкий стіл. Учні першого класу із задоволенням ласували піццою, тортиками та улюбленим дитячим напоєм – «Fanta».

Дорогі Віктор Олександрович та Олександр Вікторович, батьки 1 класу дякують Вам за щирість, добросердечність, чуйність, небайдужість, за Ваш величезний вклад у розвиток освіти, підтримку у навчанні та вихованні наших дітей.

Низький Вам уклін за Вашу працьовитість, терпіння та готовність завжди надати всіляку підтримку. Бажаємо Вам невичерпної творчої енергії, звершення всіх починань і планів, успіхів у Вашій нелегкій, але такій важливій справі, міцного здоров’я, щедрих ланів, радості та щастя.

З повагою батьки учнів 1 класу