akadgrЗ 21 по 23 вересня 2018 року в Києві відбувся командний чемпіонат України з академічного веслування. 
Херсонщину на змаганнях представили 36 спортсменів-веслувальників. Про це інформує управління з питань фізичної культури та спорту Херсонської ОДА. До збірної Херсонської області увійшли: 29 вихованців комунального закладу «Школа вищої спортивної майстерності» Херсонської обласної ради, 6 спортсменів Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради та 1 учень дитячо-юнацької спортивної школи з веслувальних видів спорту. 
Херсонські веслувальники взяли участь у 10 видах програми чемпіонату та здобули 48 нагород, з яких 32 золоті, 12 срібні та 4 бронзові. 
Веслувальні традиції Херсонщини відомі далеко за її межами, але командний чемпіонат з веслування академічного збірна команда виграла вперше!
Херсонські спортсмени Дмитро Міхай, Сергій Сохатський, Максим Баклаженко, Андрій Михайлов, Катерина Дудченко, Артем Верестюк, Влад Богоявленський, Олексій Селіванов, Микола Танцер мають високі спортивні результати на міжнародній арені і є гордістю Херсонщини.
2019 рік – третій рік в олімпійському циклі, і провідні спортсмени області будуть намагатися здобути ліцензії на XXXII Олімпійські ігри, які відбудуться в Токіо (Японія).