20180614 094429 1У 2017 році в Україні стартував новий спільний проект Міністерства освіти і науки та громадської ініціативи «Глобал Офіс» GO Camp – це новий формат табору, робочою мовою якого є англійська, французька або німецька.

 

Уперше в цьому році у відпочинковому таборі Брилівського закладу повної загальної середньої освіти був організований мовний загін. Впродовж трьох тижнів роботи табору діти змогли взяти участь у захоплюючих проектах, поспілкуватися іноземною мовою та відпочити. За допомогою спеціально розробленої програми діти перебували в багатокультурному середовищі, навчалися працювати в компанії, критично мислити та бути толерантними до інших.

Педагоги залучали дітей до роз­робки міждисциплінарних прог­рам, які наближають навчання до реального життя. Мета GO Camp – виховати нове покоління, яке готове до життя в 21 столітті, вільно володіти іноземними мовами та відкрито до інших культур і досвідів. Викладачі іноземних мов мали можливість заздалегідь підбирати необхідний дидактичний матеріал, враховуючи рівень навчальних можливостей, ефективно відпрацьовувати фонетичні, лексичні та граматичні навички учнів.

Так, учителі англійської та німецької мов Кошеварова Любов Захарівна, Вінник Ірина Євгенівна, Зайцева Оксана Владиславівна, та Курамшина Павліна Ананіївна, підвищуючи ефективність навчання, проводили цікаві заходи, розвиваючі ігри, організовували парну та групову роботу учнів. Окрім того, діти з радістю брали активну участь у музичних та спортивних заходах.

Цікаво проходила й розважальна програма: конкурси «Ромашка», «Краса та сила», конкурс малюнків фарбами «Моя Україна», свято «Український колорит», тренінгове заняття «Мир і дружба – не дива, або знай свої права», рухливі ігри: футбол, волейбол, баскетбол; шашки. Активну участь взяли діти в вікторині «Казки світу», яку майстерно провела бібліотекар Савчук Людмила Семенівна.

Начальник табору, заступник начальника табору, вихователі, соціальний педагог, практичний психолог, фізруки та вчителі іноземних мов зробили все можливе, аби відпочинок дітей був змістовним, захоплюючим і незабутнім.

Оздоровлені, засмаглі, веселі й задоволені діти ще довго згадуватимуть «Веселковий водограй» – 2018 року. Із захопленням розповідатимуть своїм батькам та друзям про чарівний відпочинок, про те, як вони опановували іноземні мови, як весело й цікаво змагалися в різних конкурсах, вікторинах.

Прощаючись із «Веселковим водограєм» – 2018, діти з нетерпінням чекатимуть відпочинку в таборі уже в наступному, 2019 році.

Павліна Ананіївна Курамшина, вчитель англійської мови смт. Брилівка