DSC 5366У Скадовську завершився грандіозний 16 Всеукраїнський дитячий благодійний фестиваль «Чорноморські Ігри». Боротьба за Гран-Прі фестивалю зібрала тисячі глядачів. Виступи конкурсантів, які боролися за найвищу нагороду, іноді не відрізнялися від виступів зірок української естради, які не лише сиділи в журі, а й розважали глядачів. 
Дуже високий рівень підготовки, професійний вокал та аранжування, хореографія, - учасники фестивалю зробили все, щоб показати наскільки престижною та важливою для них є перемога на «Чорноморських Іграх».
DSC 5407
 
DSC 5444
 
Після виступів всіх 7 учасників, які боролися за Гран-Прі, журі оголосило своє рішення.
Гран-Прі 16-го Всеукраїнського благодійного дитячого фестивалю «Чорноморські Ігри» виборола 16-річна Еліна Іващенко з міста Бровари.
DSC 5448
Вітаючи переможницю, засновник фестивалю Микола Баграєв відзначив:
- Я хочу подякувати всім, хто був причетний до цьогорічного фестивалю. Учасники всі молодці, їх чекають тільки успіх і великі перемоги. А ми всі будемо поруч! Окрема подяка журі – для них було неймовірно складно визначитися з переможцем. 
DSC 5389
 
DSC 5559
Всі учасники, які боролися за Гран-Прі отримали відзнаки фестивалю та подарунки від спонсорів та партнерів «Чорноморських Ігор». Одним з головних партнерів цьогорічного фестивалю став Благодійний Фонд Євгена Рищука. Переможець в категорії «Хлопці, старша категорія», Владислав Федоряка отримав гіроскутер від Благодійного Фонду Євгена Рищука.
DSC 5467
Вручаючи подарунок, засновник Фонду, Євген Миколайович Рищук, відзначив:
- Чесно кажучи, мені трохи сумно зараз. Адже цей фестиваль вже йде в історію, історію Херсонщини, історію «Чорноморських Ігор»…Приємно те, що наступного року знову буде фестиваль, ми знову зберемося і відкриємо для України нові молоді юні таланти. Всіх вітаю зі святом!