1Раденська сільська рада, Будинок культури, рада ветеранів щиро вітала учасницю фольклорного колективу «Золоте гроно» Стародуб Катерину Микитівну з 90-річчям. День народження жінки святкували в приміщенні Будинку культури. Стародуб Катерина Микитівна протягом майже всього життя співає на сцені. 45 років є учасницею та солісткою народного фольклорного колективу «Золоте гроно». І отак, з піснею по житті, Катерина Микитівна прийшла до свого дев’ятостого ювілею веселою та молодою в душі: «Яка ж я старуха - на мені все грає» - так співає Микитівна в своїх улюблених частівках.

В святково прикрашеній залі поставили «Трон пошани», до якого запросили ювілярку для привітань.

Голова сільради Кравченко Олена Вікторівна вручила Катерині Микитівні подяку за активну участь в житті села та побажала гарного самопочуття на ще довгі роки, щоб і надалі могла дарувати радість глядачам своїм співом та завжди запальним веселим настроєм.

Сценарій свята привітання ювілярки підготувала голова ради ветеранів Бугаєнко Т.В. Катерину Микитівну вітали колективи з сіл Солонці та Чалбурди, які завітали на свято, щоб вшанувати іменинницю.

Катерина Микитівна дала гостям обіцянку запросити всіх присутніх на своє 100-річчя.

Керівник колективу «Золоте гроно», Заслужений працівник культури України Н.М. Ремішевська