DSC 4826 1Духм’яні трави, сплетені у вінок, веселі пісні, що линуть звідусіль, і люди у святковому вбранні та вишиванках – це свято Івана Купала в Олешківському краї.

 

З давніх-давен магічна Купальська ніч бавить людей своїм колоритом, єднає ритмами запальних танців і хороводів, таємничими обрядами, дарує надію знайти чарівний цвіт папороті та здійснити найзаповітнішу мрію…

7 липня до КСК «Grand Prix» завітали жителі та гості Олешшя в передчутті яскравого свята Івана Купала, очікуванні розваг, народного етнічного колориту дійства, з бажанням провести цей вечір незабутньо. Серед гостей були і діти, і дорослі, родини у кількох поколіннях, навіть молодята, які вирішили з’єднати свої долі, і стати подружжям саме в цей день і в цьому місці. Скільки людей, скільки мрій, скільки бажань принесли люди з собою! І у вечір Івана Купала вони здійснилися, стали реальністю, а деякі – навіть перевершили всі очікування та сподівання. Дзвінкий дитячий сміх лунав увсюди, адже розваг для малюків було стільки, що годі й бажати: ігрові спортивні майданчики, цікаві творчі майстер-класи, перевтілення в різні образи за допомогою аквагриму. Хлопчики та дівчатка спілкувалися з екзотичними тваринами, гладили поні та милувалися красою павлінів… А батьки не стримували радості, фільмуючи на фото та відео неповторні миті щастя своїх дітей. Та і дорослі також залюбки поринули в цю Купальську казку, в якій самі плели вінки з квітів та духмяних трав, весело співали й танцювали разом з учасниками концерту, розгадували знаки долі у ворожінні, захоплено спостерігали за повітряною кулею, що піднімала у вечірнє небо дітей, і щиро раділи за молодят, які шлюбним вінцем з’єднали свої долі в чарівний вечір Івана Купала.

А особисте привітання та подарунки новоствореним сім’ям від Євгена Рищука порадували всіх гостей та викликали захоплення і радість, що вічні цінності добра живуть в серцях наших людей і єднають добрими справами.

Щиро дякуємо Євгену Миколайовичу Рищуку за незабутнє свято Івана Купала, теплу родинну атмосферу, якою огорнули всіх учасників і гостей фестивалю, за світле прагнення допомагати людям, надихаючи на добрі справи власним прикладом. Ми постійно відчуваємо підтримку Євгена Миколайовича, його піклування про підростаюче покоління - майбутнє нашої держави. Можна навести безліч прикладів про конкретну допомогу дітям: талановитим і обдарованим, тим, які опинилися в скрутній ситуації. Викликає повагу життєва позиція Євгена Миколайовича, що дорослі щасливі тоді, коли діти всміхаються. Бажаємо Вам, Євгене Миколайовичу, здоров’я, родинного затишку, щастя і натхнення у здійсненні Вами добрих справ!

Завідувач організаційно-масовим відділом ЦДЮТ Богун Н.А.