mriyaЧого жадають молоді люди у 18 років? Найчастіше це модний одяг або сучасний гаджет.

 

А вихованець Олешківського дитячого будинку-інтернату Ігор Одноволов до пов­ноліття міцно бажав зберегти для історії плоди своєї творчості – вірші. Можна сказати, видання збірки поезії стало його дитячої мрією...

В основному, почесні гості в інтернаті бувають на кожному святі. З багатьма з них юнак ділився своїм задумом, але до здійснення мрії справа все не доходила.

Проте, одна з урочистостей, таки стала для Ігоря особливою. У день його 18-річчя з привітаннями до іменинника завітала голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб. Вона презентувала молодому поетові два десятки віддрукованих збірок його власних творів!

- Нещодавно відбувся ювілей вашої установи, під час якого Ігор розповів про свою мрію, – звернулася гостя до присутніх вихованців інтернату. – Тому ми зібрали написані ним вірші, і видали їх невеликим накладом. Якщо він, як головний критик, схвалить цей випуск, то справа може продовжитися.

- Спасибі, що допомогли мені. Я дійсно, давно хотів мати збірку своїх віршів, але не міг собі цього дозволити, – відповів схвильований хлопець.

Крім особистого подарунка для Ігоря Олена Кравченко-Скалозуб принесла з собою торт, аби друзі іменинника могли відсвяткувати чудовий привід.

- Потрібно сказати, ви здійснили мрію дитини, – зізналася очільниці району директор інтернату Тетяна Княгницька. – Дякую за те, що приділяєте увагу нашим вихованцям.

Про що ж тепер мріє Ігор Одноволов, коли його творчість уже побачила світ? «Щоб мене всі любили», – відповідає він.

 

Андрій Соков