IMG a439f7f96c5fcc22321993452c1a52c6 VВже 4 роки поспіль головний спонсором Подо-Калинівського дитсадочка виступає керівник СФГ «Восход» Віктор Пунгін. Віктор Олександрович добре розуміє, що діти – наш найдорожчий скарб, надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх – обов’язок влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива.

31 травня в останній день весни, напередодні міжнародного Дня захисту дітей, в групі «Капітошка» відбулось випускне свято для дітей та їх батьків. Його назва була нетрадиційна - «Нагорода Оскар для випускників». Вихователі Салецька О. І., Харченко І. В., музичний керівник Могильна Н. В. спільно з батьками та при допомозі Віктора Пунгіна зробили гідний подарунок для дітей та гостей. 12 дошкільнят цьогорічного випуску отримали досить змістовну підготовку до школи і заслужили своєрідну нагороду «Оскар» за свою працю, розвиток, уміння та навички. Яскравість свята, високий рівень його підготовки та проведення, свідчила про творчу майстерність педагогів, їх постійну, активну співпрацю з батьками та спонсором, чи як люб’язно часто називають Віктора Олександровича – «шефом». Діти, батьки та гості отримали море емоцій, вражень та насолоду від такого заходу.

Від ФГ «Восход» діточок привітала Любов Шеремеєва, яка вручила всім дітям від імені керівника цінні подарунки. З вітальними словами на адресу випускників та їх батьків звернулася в. о. старости Шапошнік Л. М. Не дивлячись на персональне запрошення, сільського голови Романа Пустового, на святі не було. Останній не знайшов часу приїхати та привітати дітей та батьків. Адже важливість даного випуску і всіх випусків у закладах дошкільної освіти полягає в тому, що нинішні випускники після літніх канікул стануть учнями нової школи, навчатимуться 12 років. Прикро, що очільник ОТГ цього не розуміє і проігнорував дітей, батьків та педколектив.

Однак, випускне свято на цьому не закінчилося. Група батьків та педагогів відвідала СФГ «Восход», де зустрілася з Віктором Олександровичем. Як найкращому спонсору від дітей та батьків йому також була вручена нагорода «Оскар» та висловлені слова подяки за постійну допомогу. Відвідувачі висловили сподівання на продовження співпраці в рамках нового Закону «Про освіту». До 1 вересня педагоги та батьки попросили надати допомогу в реалізації одного із проектів у групі: створенні нового освітнього простору для дітей старшого дошкільного віку. Демонструючи відповідальність та діловий підхід до вирішення питання, керівник СФГ тут же дав доручення своїм підлеглим, щодо підготовки протоколу про наміри спільної реалізації проекту, орієнтовна вартість якого близько 40 тис. грн. Тепер завдання педагогів: швидко напрацювати такий проект та кошторис до нього, щоб вчасно його реалізувати до Дня знань. Батьки впевнені, що так і буде.

Таку доброчинність та доброзичливість постійно демонструє спонсор Віктор Пунгін. Постійна підтримка дітей – це свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем дошкільної освіти та важливості виховання та розвитку дітей. Від усього серця бажаємо Вам здоров’я, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін Вам за Вашу натхненну і самовіддану працю, за Вашу непохитну віру в майбутнє наших дітей. Хай Господь сторицею віддячить за Ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям.

З повагою батьки та педагоги: В. І. Харченко, О. І. Салецька, Ж.О. Толстих, І. В. Харченко, Л.Р. Гук, Н. В. Могильна, С.С. Гук, О.В. Нечмілова, В.В. Нечмілов, Є.Г. Заремба.