punginУ кожної дитини є свої стимули ходити до школи, виконувати домашні завдання й отримувати оцінки.

Хтось це робить, аби догодити батькам, хтось – щоб бути кращим, хтось хоче довести собі й оточуючим, а хтось просто відвідує шкільні заняття через те, що так роблять усі, і так прий­нято в суспільстві. Проте, більшість учнів схиляється до думки, що школа – це просто етап у житті, який потрібно пройти, щоб рухатися далі, не зациклюючись. Основна мета цього процесу, – це, все-таки, здобуті знання, особистісний розвиток, визначення планів на майбутнє.

Хоча, звичайно, є й такі юні та допитливі, які конкретно знають, для чого їм потрібно вчитися, завчасно окреслюють перспективу – кожен свою, бачать мету й впевнено йдуть до неї. Саме таких дітей – відмінників, переможців конкурсів та активних учасників шкільного процесу на урочистому святі Останнього дзвоника, відзначили грошовими преміями в Подо-Калинівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Ініціатором стипендій для талановитих школярів виступив Віктор Пунгін. Голова СФГ «Восход», людина, яка розуміє, що майбутня еліта формується із сьогоднішніх школярів, які мають розум, талант і працюють над собою. Троє учнів Подо-Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів власним розумом заробили свої перші гроші, винагороди в сумі – 15 тисяч (І місце), 10 тисяч (ІІ місце) та 5 тисяч (ІІІ місце) гривень.

Діти – наш найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати й заохочувати їх – обов’язок сім’ї, школи, влади і громадськості. Тільки тоді у нас буде гідна зміна – сильна і красива. Тільки тоді наші доньки і сини будуть рости здоровими, щасливими та впевненими в прийдешньому дні, будуть жити на благо України. Приємно, що саме Віктор Пунгін це розуміє й щедро заохочує до навчання наших дітей.

Дякуємо Вам, Вікторе Олександровичу, за те, що Ви не тільки підтримуєте матеріально – технічну базу школи, а й надаєте учням додатковий стимул та віру у свої сили. Ваша підтримка – свідчення небайдужого ставлення до проблем навчання, освіти й розуміння непересічної важливості шкільного виховання.

Педагогічний і батьківський колективи Подо-Калинівської ЗОШ І-ІІІ ступенів