TSentr zajnyatostiІнститут кар’єрних радників, які у індивідуальному режимі допомагають людям з пошуком роботи і забезпечують поглиблений індивідуальний супровід безробітних, з початку року впроваджено в роботу в Херсонської обласної служби зайнятості. Головне завдання кар’єрних радників підвищити конкурентоспроможність безробітних та шукачів роботи для швидкого та якісного працевлаштування. Саме коли є мотивація до праці, є компетенція та кваліфікація, є бажання змінити професійний шлях, - є всі шанси прискорити працевлаштування за допомогою послуг служби зайнятості.

За січень-червень 2019 року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 19,2 тисяч безробітних громадян. Наразі такі послуги отримують 6,8 тисяч зареєстрованих безробітних, з яких більше половини складають жінки, майже третину - безробітна молодь віком до 35 років.

«З початку 2019 року у службі зайнятості працюють кар’єрні радники. Саме вони надають громадянам послуги за індивідуальним підходом, саме вони чітко розуміють потребу клієнта. Як результат – 13,8 тисяч осіб забезпечили роботою кар’єрні радники Херсонської обласної служби зайнятості з початку року»,- зазначив директор обласного центру зайнятості Євгеній Єрашов.

Також до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено майже 3,3 тисячі осіб з числа безробітних.

Роботодавці області надали до обласної служби зайнятості майже 15,4 тисяч вакансій, що дещо більше минулорічного показника. В середньому у Херсонській області на 01 липня 2019 року на одну вакансію претендувало 4 особи, які шукали роботу.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням Херсонської обласної служби зайнятості з початку року проходили майже 4 тисяч безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців.

Відділ інформаційної роботи

Херсонського обласного центру зайнятості