LauhinaВибори до Парламенту. 21 липня – день, в який ми довіряємо кандидатам в нардепи свої інтереси представляти на рівні країни. Тож, якщо ми мріємо жити краще, то й повинні усвідомлювати, що саме від обраних людей залежить втілення наших мрій, сподівань на краще.

 

В 2015 році Євген Рищук вирішив балотуватись до обласної ради. За коротку передвиборчу кампанію він зустрівся з багатьма мешканцями Олешків та району. Живі зустрічі і спілкування спрацювали, його підтримали майже 1000 жителів. Депутат віддячив увагою до потреб своїх виборців чесним лобіюванням їх інтересів.

Олешківська гімназія один із найстаріших закладів області. У ній поглиблено вивчають предмети філологічного, економічного та суспільно-гуманітарного профілю. В гімназії навчаються діти з особливими освітніми проблемами.

Зараз комфортне приміщення відчиняє гостинно двері своїм школярам, і до того аби будівля набула сучасного вигляду доклав великих зусиль і депутат обласної ради.

«Завдячуючи потужній підтримці Рищука Євгена, ми змогли утеплити фасад будівлі нашого навчального закладу. Влаштували покрівлю, повністю перекрили дах. Це створює новий освітній простір для дітей. У нас завжди затишно, тепло і найголовніше комфортні умови для здобувачів освіти. На одному з двох спортивних майданчиків, які зведені в Олешках державним коштом, зараз постійно перебувають діти. Займатись на майданчику одне задоволення для юних футболістів», - розповіла журналістам директор Олешківської гімназії Лаухіна Ольга.