biznes 20З 1 липня п.р. відділ з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі приймає телефонні дзвінки від громадян та платників податків з питань дотримання антикорупційного законодавства, своєчасного реагування та припинення корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень.
Спеціалісти підрозділу активно співпрацюють із особами, які добросовісно повідомляють про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень за вимогами п. 4 ст. 53 Закону України від 14.1.2014 №1700-VII «Про запобігання корупції» (далі - «Закон»).
Громадяни, котрі надають інформацію та допомогу для запобігання та протидії корупції, перебувають під захистом держави. Такі повідомлення мають характер конфіденційних, інформація про осіб, що надали такі повідомлення, не підлягає розголошенню.
УВАГА:
Ви можете залишити відповідне письмове або усне повідомлення, інформацію, що стосується конкретної особи та містить фактичні дані, які можуть бути перевірені, щодо осіб, уповноважених на виконання функцій держави, які працюють в апараті та структурних підрозділах Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі згідно із Законом.
Письмове повідомлення надсилайте на адресу: 73026, м. Херсон, прос. Ушакова, 75, з  позначкою на конверті «Про корупцію».
Із усним повідомленням звертайтеся за номером (0552) 42-76-80, який працює у робочі дні з 9.00 до 18.00, у п`ятницю до 16.45 (крім обідньої перерви).
Засобами електронного зв’язку: шляхом направлення повідомлення на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Усі повідомлення розглядаються працівниками відділу згідно з вимогами діючого законодавства.
Прес-служба Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та
 м. Севастополі