policiya1 липня близько 18:00 у Чаплинське відділення поліції надійшло повідомлення від селищного голови про те, що на кладовищі пошкоджені могили. На місці події поліцейські з’ясували, що до правопорушення мають відношення чотири місцевих хлопця, віком від 10 до 13 років. Як повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, за фактом наруги над могилами відкрите кримінальне провадження.

 

Начальник Чаплинського відділення поліції Віктор Попов повідомив, що в одному з селищ району четверо друзів грали на вулиці та вирішили зайти на кладовище. Один з них пошкодив хрест, після чого й інші почали ламати різні частини могил та пам’ятників. Поліцейським вони пояснили, що вирішили таким чином побавитись. Наразі вже встановлено пошкодження понад 70 хрестів та 15 пам’ятників. 

Чаплинським відділенням поліції відкрите кримінальне провадження за ч.3 ст.297 Кримінального кодексу України «Наруга над могилою, іншим місцем поховання або над тілом померлого». На даний час з неповнолітніми у присутності батьків та психологів проводяться першочергові слідчі дії.