P1090664 1Працівники Брилівської селищної бібліотеки, вчителі та учні музичної школи, члени клубу «Мелодія душі», працівники місцевого будинку культури та актив бібліотеки 14 лютого, у День усіх закоханих, зробили подарунок для користувачів бібліотеки. У читальному залі відбувся літературно – музичний вечір «Любов придумана не нами, вона від Бога нам дана».

Подарунки на свята бувають різними – придбані в крамниці чи зроблені своїми руками, але без добрих слів будь-який подарунок втрачає свою цінність. І на красиві, ніжні, зворушливі та задушевні слова організатори заходу не поскупилися.

Вечір присвятили одвічній темі – коханню. В цей день ніякі безумні вчинки не забороняються. Можна співати серенаду під балконом коханої, можна підсунути під двері конверт з зізнанням… А краще зізнатися дорогій тобі людині, будь-то мама, сестра, подруга, кохана у своїх почуттях.

Історія знає приклади справжньої краси любові – єдиного кохання на все життя. І на вечорі учасники згадали про велике кохання Марини Владі та Володимира Висоцького, 80-ти річчя якого недавно відзначали. Літературно – музичну композицію про їхнє кохання підготували на захід Ольга Кононенко та Олена Ніколаєнко.

На слова чудових віршів «Память о Солнце» та «Песня последней встречи» Анни Ахматової, Ніна Пасинкова, викладач музичної школи, написала музику та виконала ці твори.

Для присутніх були проведені конкурси на знання пісень про любов. У подарунок гостям бібліотеки звучали теплі, щирі слова, романси, пісні, притчі, музичні твори, вірші, гуморески, інтелектуальні ігри.

Завідуюча бібліотекою О. Пунгіна