detiОстаннім часом в освітньому середовищі почастішали майстер-класи. Ця форма робота з дітьми набуває все більшої актуальності, як серед школярів, так і серед дошкільнят. Найчастіше у педагогічному співтоваристві  під майстер-класом розуміють відкритий урок, заняття, захід, презентацію досягнень педагога, вихователя.
31 січня вихователь Олешківського закладу дошкільної освіти №7 Юлія Черчата підготувала  майстер-клас для вихователів молодшої групи з теми «Морально-етичне виховання дошкільників засобами художнього слова».
У рамках майстер-класу Юлія Петрівна провела інтегроване заняття з елементами театралізації «Як кошенята маму шукали» та поділилася своїм багаторічним досвідом з проблеми морально-етичного виховання дітей дошкільного віку. Вихователь зазначила, що успішно використовує у роботі з дітьми різні види театру.
Одним із завдань роботи закладу дошкільної освіти №7 «Золотий ключик» є запровадження педагогічної спадщини В. Сухомлинського. Адже його твори морально-етичного змісту мають великий вплив на дошкільнят.
- Я твердо переконана, що кожна дитина має право на турботу, увагу, створення умов для її розвитку, орієнтацію на життєвий успіх, тобто на любов до неї, бо вона-людина, - підкреслила Юлія Черчата.
Методист районного методкабінету
Світлана Альохіна