shvidkaДо редакції «Олешківського вісника» надійшов лист від родини Чернишових, громади с. Солонці, голови сільради Ю.Солдатов, вокального ансамбелю «Мрія» та «Заспів», Солонцівського БК і колектива Солонцівської школи:

 

«Незамінний художній керівник Солонцівського будинку культури, Чернишов Олег Георгійович, поступово одужує після надскладної операції на серці. Його родина, як і вся громада села, полегшено зітхнули та турбуються про його подальшу реабілітацію.

Хвороба не вибирає часу для наступу. На щастя, обставини склалися так, що людське життя врятоване.

Із цього приводу маємо подякувати висококваліфікованим хірургам Херсонського кардіоцентру, уважним родичам та односельцям, які своєчасно звернулися за медичною допомогою та згуртувалися в період операції.

Але слова особливої вдячності щиро і публічно хочемо висловити фельдшеру медицини невідкладних станів Олешківської станції - Павлюченку В’ячеславу Вадимовичу. Молодий компетентний медик врятував життя, яке могло от-от обірватися. Це висновок лікарів обласної лікарні, це твердження рідних, які спостерігали за рішучими професійними діями бригади екстренної медичної допомоги.

Чітко спрацювали всі ланки медицини, і людина народилася вдруге.

Шановні учасники «порятунку», від водія «Швидкої» до медичної сестри, бажаємо вам здоров’я і удачі, а також достойної оплати вашої нелегкої праці».