pobeda24 грудня 2017 року у Києві, на базі Українського Державного Центру позашкільної освіти, був проведений фінальний (очний) тур Всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молоді «ITalent».

 

Всього на конкурс було надіслано 2200 робіт з різних областей України. З них були відібрані 100 найкращих, а їх розробники, у супроводі керівників, були запрошені до Києва.

Представляти Херсонщину випало талановитому молодому хлопцю – Андрію Миргородському. Андрій – учень 11 класу Олешківської ЗОШ №2, вихованець Олешківської станції юних техніків поїхав на конкурс разом зі своїм керівником Ткаченко Ольгою Олексіївною (керівник гуртка «Користувачі ПК»).

У ході захисту своїх розробок Андрій Миргородський виборов друге місце в номінації «WEB розробка» і був нагороджений дипломом Україн­ського державного центру позашкільної освіти другого ступеня, срібною медаллю та подарунками від спонсорів.

Бажаємо Андрію подальших успіхів і перемог! За постійну підтримку талановитої дитини дякуємо депутату Хе­рсонської обласної ради, заступнику голови Херсонської ОДА Євгену Миколайовичу Рищуку. Саме він оплатив Андрію витрати на поїздку до м. Києва та додому.

Директор Олешківської СЮТ В.Г.Ткаченко