pismo1Я відкриваю черговий номер газети «Олешківський вісник» й не перестаю дививуватися, де бере час, душевні сили, енергію поєднувати свої службові обов’язки заступника голови ОДА з активною депутатською діяльністю ця чудова людина – Євген Миколайович Рищук. Він опікується питанями якості води у Херсоні, і ремонтом Будинку культури в селі Солонці, і розбудовою с.Саги, і вивізом сміття, і станом шкіл, і умовами для навчання підростаючого покоління, і допомогою інтернатам, дитячим будинкам, тяжко хворим і просто одиноким людям.

Яке ж треба мати серце, щоб почути кожного, приділити увагу, підтримати матеріально. Хочеться схилити голову перед батьками Євгена Миколайовича. Це ж як треба було виховувати свого сина, щоб він став такою людиною?!

Я впевнена, що передалися гени батьків, бо «Сова ніколи не приведе сокола».

Шановний Євгене Миколайовичу, велика та щира подяка Вам за надану мені матеріальну допомогу на операцію по відновленню зору. Ви повернули мені радість бачити навколишній світ, читати, радіти… Сердечно вітаю Вас з Новим роком! Бажаю здоров’я, невичерпної енергії, безмежного щастя, душевної гармонії, натхнення у здійсненні Ваших планів. Нехай здоровими будуть Ваші батьки, радіють за Вас Ваші діти. Будьте завжди оточені теплом та любов’ю своїх близьких, повагою колег та друзів.

Нехай Ваша плодотворна праця сьогодні буде успішним трампліном до депутатського мандату у Верховній Раді.

Люди Вас підтримують, бо тільки такі як Ви, здатні змінити країну.

З повагою та вдячності мешканка села Подокалинівка Олександра Козлова