viber 2019 07 04 17 45 17Цей конкурс вже має свою традицію, бо проходить четвертий рік, а діти прагнуть бути переможцями у ньому.
Нагадаємо, що конкурс вже четвертий рік поспіль проходить при повній ініціативі та підтримці Євгена Рищука.
«Майбутнє держави – тільки в дитині, – стверджує депутат обласної ради Євген Рищук. - Вже не одноразово розповідав про ідею створення цього конкурсу: мене запросили в Олешківський Центр дитячої та юнацької творчості, там дітвора 1 червня підготувала на свято концерт. Тоді вони вразили мене багатогранністю своїх талантів. Я подумав, а чому б не підтримати і тих, хто є найкращими у школах. Знання – це тяжкий труд, і якщо підтримувати дітей, котрі трудяться з дитинства, то в результаті країна матиме найкращих вчителів, лікарів, вчених, аграріїв. Так виникла моя ідея зі стипендіями для найкращих учнів, котрі є переможцями різних олімпіад, конкурсів: за І місце переможець отримує 15 тисяч гривень, за ІІ – 10 тисяч гривень, і за ІІІ місце – 5 тисяч гривень. Нехай це і не дуже великий капітал, але як показують результати – це гарний стимул для тих, хто вже може працювати».
Цього року в Олешківському районі переможцями конкурсу «Кращий учень району» стали:
- учениця 11 класу Костогризівської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів, Олешківського району Сидоренко Катерина;
- учень 11-А класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов Кучер Володимир (ІІ місце );
- учениця 11-А класу Олешківської гімназії Волокітіна Ірина, (ІІІ місце ).
Поки що учні отримали тільки відзнаки, пов’язано це з тим, що Рищук Євген балотується в народні депутати, і, згідно з чинним законодавством, він не може видавати жодних грошових премій.
Самі ж премії переможці отримають відразу після завершення виборчого процесу!
А далі про те, хто ж вони – Переможці!
viber 2019 07 04 17 45 23
СИДОРЕНКО Катерина навчається у школі з першого класу. Зарекомендувала себе як працелюбна і здібна учениця. Була учасником і переможцем шкільних та районних предметних олімпіад, спортивних змагань. Катерина бере активну участь у роботі Мaлої Академії наук України, є переможцем І, ІІ та ІІІ (Всеукраїнського) етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт і нагороджена Дипломами І стyпеня. Класнй керівник 11 класу Бущук Ірина Андріївна каже, що в школі протягом багатьох років своєї трудової діяльності запалює сонечка у дітей вчитель біології та хімії Костогризівської загальноосвітньої школи Кудря Валентина Михайлівна. Її вихованці неодноразово ставали переможцями шкільних олімпіад з хімії та біології на районному та обласному рівні. Але найбільше своєї праці педагог вкладає у працю з дітьми в Малій Академії наук, маючи при цьому вагомі досягнення. Двоє учнів під керівництвом Валентини Михайлівни були призерами на республіканському етапі захисту наукових робіт МАН з агрономії. Та вчитель на цьому не зупинилася, продовжуючи відкривати обдарованих дітей. Робота з ученицею 11 класу Сидоренко Катериною була тривалою і плодотворною.
«Працюючи над дослідженнями, дівчина розкривалася як здібний та охочий до нових знань і відкриттів науковець. Маючи виражену природну пошукову потребу і цілеспрямованість, учениця навчилася керувати своєю діяльністю і це принесло небачені результати! Працьовитість, наполегливість та велика віра в успіх підняли Катерину на найвищу сходинку переможців. При цьому творча та енергійна дівчина встигала добре навчатися, бути активною учасницею шкільного життя, виконуючи обов’язки Президента школи, захищала честь школи у військово – спортивних змаганнях. Катя товариська та доброзичлива людина, не дивно, що її успіху раділи не лише батьки і вчителі, а й учні школи. Перед нею відкрилося багато життєвих стежин, тому можна побажати Катерині подальших успіхів та здійснення мрій. А робота вчителів продовжується, здібних дітей ще багато, бо високі природні задатки притаманні усім українцям. Тож хай і надалі засвічуються яскраві сонечка талантів наших дітей», – розповідає класний керівник.
Учень 11-А класу Олешківської спеціалізованої школи І-ІІІ ст. №2 з поглибленим вивченням іноземних мов КУЧЕР Володимир отримав ІІ місце.
Як розповів Директор школи Ігор Сидоренко, Володимир протягом багатьох років має високий рівень якості навчання та неодноразово був нагороджений Похвальною грамотою Міністерства освіти та науки за особливі досягнення в навчанні. Учень має хист до вивчення природничих та суспільно – гуманітарних дисциплін. У 2017-2018 році має перші місця в ІІ етапі Всеукраїнських предметних олімпіад з географії, біології, хімії. Він брав участь у ІІІ етапі та отримав ІІ місце в олімпіаді з географії (учитель Петрова С.А.), ІІІ місце в олімпіаді з біології (учитель Куденко А.А.), був учасником олімпіади з хімії. Кучер В. був учасником ІУ етапу Всеукраїнської предметної олімпіади з географії.
У 2018-2019 році у ІІ етапі Всеукраїнської олімпіади отримав перші місця з біології, географії, хімії. У ІІІ обласному етапі отримав ІІ місце в олімпіаді з географії, ІІІ місце – з біології. Крім того, два роки Володимир працював над науково-дослідницькою роботою з екології за темою: «Екологічний стан річок Чайка і Конка та підземних вод м.Олешки» (керівник Степанська А.В.). Цю роботу він представив на Всеукраїнському конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт МАН у секції «Екологія». На І етапі конкурсу (районному) отримав І місце, на ІІ етапі (обласному) – ІІІ місце.
Володимир – активний учасник суспільного життя школи, міста. Він постійно бере участь у позакласних заходах. З 2017 року Кучер В. – президент шкільної дитячої організації «Коло шкільних друзів». Він увійшов до складу учасників Саміту проактивних від Херсонської області та представляв свою організацію на ньому. Саміт проводився на виконання листа Міністерства освіти та науки України від 27.03.2018р. №1/9-184 «Про проведення Саміту проактивних», на виконання Концепції Державної соціальної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини» з метою забезпечення ефективної взаємодії між громадськими організаціями та органами державної влади, органами місцевого самоврядування, підтримки дитячих ініціатив. Разом з іншими учнями школи долучився до Всеукраїнської акції «Потяг Єднання України «Труханівська Січ» в рамках програми 12-го потягу (20.04.2018р.). Представники органів учнівського самоврядування будуть залучені до обговорення важливих питань. У вересні 2018 року Володимир взяв участь у міжнародному проекті «Модель міжнародного кримінального суду» в складі представників української сторони в м. Кожухув, Польща. Став учасником Національної Дитячої Ради та на початку грудня відвідав Перший Всеукраїнський Форум Національної Дитячої Ради. У місті Олешки Кучер В. став головою новоствореної молодіжної Ради. Разом з іншими учасниками провели багато акцій, в тому числі прибирання території біля мікрорайону «Олімпійський», оновлення пам’ятних плит у парку Слави, а також запустили хештег «Eсo Challanqe Oleshky». Володимир – креативна особистість, цікавиться спортом та музикою, добре грає на музичному інструменті, має багато друзів у шкільному колективі. На уроках він завжди активний та уважний, цікавий та комунікабельний. Володимир Кучер користується повагою серед однолітків та вчителів школи.
viber 2019 07 04 17 45 36
ВОЛОКІТІНА Ірина, учениця 11-А класу Олешківської гімназії, отримала ІІІ місце.
У гімназії про Ірину розповідають наступне:
«Ірина проявляє себе, як здібна учениця. Має високий рівень навчальних досягнень, широке коло інтересів. Захоплюється економікою, правознавством. У 2017-2018 н.р., 2018-2019 н.р. стала переможцем ІІ і ІІІ етапів Всеукраїнської учнівської олімпіади з правознавства. У 2018 р. була нагороджена дипломом ІІ ступеня ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з економіки. У 2017-2018 н.р. брала участь y IV i V турнірах юних знавців курсу «Фінансова грамотність» всеукраїнського рівня. У 2019 р. була в складі команди, яка стала переможцем Першого бізнес-форуму «Автопланета 2030. Просування бренду в електронному середовищі». У 2018 р. зайняла ІІІ місце у районному конкурсі есе «Спочатку було слово... ». Ipинa є активною спортсменкою, має нагороди у змаганнях районної Спартакіади загальноосвітніх шкіл з кульової стрільби серед дівчат у 2017- 2018 н.р…»
Ось такі вони – Переможці Олешківського району! Бажаємо їм і у подальшому нових звершень та перемог!