0 02 04 Вітаю, шановна громадо Херсонщини!  
Я завжди відкрито спілкуюся з вами, тому з появою мого прізвища на плакатах у Києві вважаю за необхідне зробити заяву про те, звідки така «популярність», та хто і чому вирішив маніпулювати моїм прізвищем навколо вже політичної гри по «справі Катерини Гандзюк». 
Розпочну з того, що з 2015 року я депутат Херсонської обласної ради, з 2016 року працюю заступником голови Херсонської ОДА. 
Сфери відповідальності в ОДА: промисловість, АПК, екологія, інвестиційна діяльність.
З того часу, коли займаю посаду робив не одну заяву, неодноразово звертався до правоохоронних органів щодо багатьох незаконних дій в сфері, котру очолив. Я не є, і ніколи не був людиною системи, і тому зламав не одну схему, чим став зовсім незручним для деяких ділків. 
Всі мої виступи ви можете прослідкувати в мережі інтернет, в місцевій пресі. Одні з гарячих тем – це захист природних багатств Херсонщини!
Також я ніколи не приховував, що прагну змінити багато чого в області, бо відчув підтримку людей. 
Починаючи з 2015 року (після обрання мене депутатом облради) я поставив собі за мету - стати депутатом Верховної Ради. Цей статус мені би допоміг якраз не збагачуватися, бо прийшов я до влади, по-перше, заможною людиною, по-друге всі, з ким би я не спілкувався у районі, одноголосно стверджують – чим більше Херсонщина отримає ефективних представників у Раді, тим більше отримає Херсонщина для розвитку… 
Я не став чекати виборів до Ради, як це вже прийнято у багатьох політиків, та почав  використовувати всі свої інтелектуальні можливості, аби люди повірили мені. А все почалося з того, що став систематично і досить продуктивно працювати на окрузі. В результаті всі мої починання та ініціативи не зовсім сподобалась деяким «князькам». 
Визнаю зараз, не міг собі навіть уявити, що задля влади можна опускатися так низько: цинічно і безпринципно проплачувати акції «активістів» для дискредитації моєї особи. В мережі Інтернет почали з’являтися негативні статі, де приписували мені замовлення на вбивство людини, з якою в реальному житті ніколи не розмовляв. Почали обмальовувати мій будинок, офіс, навіть зупинки в селі Праві Саги. Я, звичайно, дякую за «популярність», але така брехлива вона мені не потрібна! Скажу чесно: не кожен витримає таке, адже страждають моя сім’я і мої близькі люди. Можливо, хтось має право і на таку думку: «Тебе ніхто не тримає, можеш піти і все закінчиться». Але я впевнений, що саме так думають і ті, хто все це робить. Уявіть собі суми, котрі люди витрачають на телебачення, замовні сюжети! Раджу їм ці кошти витратити на потреби нашої області, а правоохоронні органи розберуться, хто ж дійсний замовник на вбивство…
А ще хочу сказати, що жодної справи я не кидав на півдорозі, а на мене покладають надії люди. Саме вони стоять за моїми плечами, бо вірять в мене, і ті справи, які я розпочав і роблю. Я не маю ніякого права обманути їх! 
Окрім того, Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що вже зовсім скоро справу про вбивство Катерини Гандзюк буде розкрито. Я можу вас завірити - мені боятися нічого! Тому зараз і спілкуюся з вами! Я впевнений, якщо людина не те що не вбивала, а навіть і не думала про таке, в цивілізованому світі вона ПЕРЕМАГАЄ! Дякую всім тим, хто підтримує мене щодня! Правда ПЕРЕМОЖЕ!
Євген Рищук