IMG 6245У місті Гола Пристань заступник голови облдержадміністрації, депутат обласної ради Євген Рищук спільно з Голопристанським міським головою Олександром Бабичем вручили ключі та право власності від житла 6-ти особам з числа дітей-сиріт. Про це йдеться на сайті Херсонської ОДА.

 

Всі приміщення в районному центрі відповідають сучасним вимогам до благоустрою та комфорту житла. Їх придбали за рахунок державної субвенції.

Євген Рищук зазначив, що держава спрямовує достатню кількість коштів, аби забезпечити дітей-сиріт необхідним житлом.

«Діти, котрі не мають близьких родичів, повинні знати, що про них дбають, а власне житло є хорошим стартом у доросле життя. У черговий раз нам вдалося вручити житло дітям, які зростали без батьків. І найважливіше, що попри всі ті негаразди, які є сьогодні, нам вдається робити добрі справи заради наших дітей, бо чужих дітей не буває», – підкреслив Євген Рищук та додав, що в цьому році на придбання соціального житла було виділено 19,8 млн. грн., а вже у наступному ця сума складатиме 23 млн. грн.

Житло отримали і діти-сироти з Голопристанського району. Євген Рищук та голова Голопристанської РДА Тетяна Гасаненко вручили ключі від будинків двом дітям, які були позбавлені батьківського піклування та потребували вирішення житлових питань. Так, у селі Нова Збур’ївка власне житло отримав Андрій Нікітін, який не має батьків, але вже має власну сім’ю. Хлопець - учасник антитерористичної операції на сході України. У селі Геройському у власному будинку тепер проживатиме Ніна Могелівська. Передаючи ключи, Євген Рищук привітав новоселів з цією радісною подією та побажав затишку і тепла в домівках.

«Така ініціатива Президента України реалізується на Хе­рсонщині протягом двох років За цей час в області передано 62 соціальних житла, а також приміщення для дитячих будинків сімейного типу. У Голопристанському районі ці два будинки придбано за рахунок державних коштів», - наголосив Євген Рищук.

Слід зазначити, що житло було придбано за кошти державної субвенції з метою забезпечення додержання прав і законних інтере­сів дітей-сиріт та осіб з їх числа.

IMG 6125

IMG 62391

IMG 6102